Новини

У Франківську визначили літераторів, які отримають премію Стефаника

У ювілейний рік Василя Стефаника переможцями премії його імені визначено трьох прикарпатських літераторів.

Переможців визначили 14 квітня на засіданні комісії з призначення обласної премії за участі заступниці голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук, йдеться на сайті ОДА.

У номінаціях «Поезія», «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)» та «Проза» на найвищу обласну відзнаку претендували Богдан Томенчук, Василь Мойсишин, Віра Багірова, Наталя Данилюк, Ігор Любчик та Іван Монолатій.

Докладно