У ювілейний рік Василя Стефаника переможцями премії його імені визначено трьох прикарпатських літераторів.
Переможців визначили 14 квітня на засіданні комісії з призначення обласної премії за участі заступниці голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук, йдеться на сайті ОДА.
У номінаціях «Поезія», «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)» та «Проза» на найвищу обласну відзнаку претендували Богдан Томенчук, Василь Мойсишин, Віра Багірова, Наталя Данилюк, Ігор Любчик та Іван Монолатій.


