На вчорашньому пленарному засіданні сесії Коломийської міської ради депутати ухвалили рішення про встановлення перед ліцеєм №1 пам’ятника Василеві Стефанику з нагоди 150-річчя від дня народження письменника.
На вчорашньому пленарному засіданні сесії Коломийської міської ради депутати ухвалили рішення про встановлення перед ліцеєм №1 пам’ятника Василеві Стефанику з нагоди 150-річчя від дня народження письменника.